Marzena Tomaszczak

Z wykształcenia jestem pedagogiem, aktualnie podjęłam drugi fakultet z psychologii pozytywnej. Dobro dzieci , ich prawidłowy rozwój, zrozumienie świata i zależności jakie w nim zachodzą powoduje u młodego człowieka rodzącą się hierarchię wartości. Wieloletnie doświadczenia nauczycielskie w szkole specjalnej oraz publicznej. Rosnąca świadomość, że najwyższym dobrem człowieka jest przyroda i drugi człowiek ze swoistymi aspektami odmienności, które w żaden sposób nie zakłócają prawidłowego rozwoju psych-fizycznego.

Normalne, szczęśliwe życie to przede wszystkim zdrowie. Warsztaty prowadzone przeze mnie to 20-letnia pasja i praktyka medycyny chińskiej, ziołolecznictwa, makrobiotyki i bioenergoterapii oraz holistycznego pojmowania świata i człowieka jako elementu całości. Tylko w taki sposób możemy określić swoje miejsce i nie czuć się zagubieni w wirze bodźców, które każdego dnia bombardują nasz umysł i ciało. Na warsztatach nauczysz się ważności i czujności w podejmowaniu wyzwań i selekcji bodźców, abyś mógł w sposób właściwy podejmować działania , które dla ciebie są najbardziej istotne w procesie rozwoju rosnącej świadomości. Nauczysz się pracować nad własną lękliwością , fobiami , natręctwami, strachem , wewnętrznym paraliżem , który odbiera siłę i moc i zmienia jakość życia.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Marzena Tomaszczak

Mariusz Paśko

Zajmuje się prowadzeniem ludzi pod kątem ich zmiany. Nie jestem psychologiem, lekarzem czy duchownym. To, co mnie odróżnia od innych nauczycieli to fakt, że dostałem pewien dar wnikliwej analizy ludzi. Podczas rozmowy w cztery oczy odkurzę twój świat. Zajmuje się rozwojem indywidualnym osób, ale też prowadzę spotkania w większych grupach. Moja misja jest zmiana percepcji widzenia, nauka szczęśliwego życia, eliminacja wewnętrznych blokad, określenie celi misji życia w oparciu o predyspozycje wewnętrzne. Kilka lat temu przeszedłem wielką transformację świadomościowa. Od tego czasu moim kierunkiem społecznym stało się pomaganie światu. Świat potrzebuje reformy, którą zawsze musimy rozpocząć od siebie. Zapraszam na indywidualne spotkanie czy też warsztaty świadomościowe.

GDY POCZUJESZ POTRZEBĘ SPOTKANIA SIĘ OSOBIŚCIE, ZAPRASZAM.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Mariusz Paśko/Ras